رادیو بدن

احساس ناامنی در زندگی

احساس ناامنی در زندگی

احساس ناامنی در زندگی _ نمیدونم شما هم، حس ناامنی یا احساس عدم امنیت  رو در زندگی تجربه کردید یا نه! ولی خیلی ها در مراجعه به مشاور اذعان میکنند که توی بعضی از جنبه های زندگی حس ناامنی دارند. و این حسِ ناامنیی آنها در حدی است که می ترسند از این که بقیه از این حس آن ها باخبر بشوند و تا حدی آن را به نوعی نقطه ضعف خودشون می دانند. ما هم به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این برنامه از رادیو بدن به بررسی ناامنی های آدم ها، و دلایل آن، و راه کارهای برطرف کردن این ناامنی ها پردازیم. پس همراه من علیرضا آزاد ، مدرس مهارت های زندگی برای تغییر سبک زندگی از طریق مدیریت استراتژیک بدن. باشید. درنگی کوتاه میکنیم برمیگردیم….

رادیو بدن 183

خوش برگشتید به ادامه برنامه… خب همونطور که در کنداکتور برنامه اعلام شد، قصد درایم به برسی موضوع احساس ناامنی بپردازیم. واقعیت اینکه ناامنی میتونه ابعاد مختلفی داشته باشه. از ناامنی روانی در جامعه گرفته، تا ناامنی شغلی در محل کار، یا ناامنی عاطفی در یک رابطه؛ و از همه مهمتر ناامنی فردی، که ناشی از کمبود اعتماد به نفس و عدم اطمینان نسبت به توانایی های خودمون هستش.

به هر حال، این حس ناامنی میتواند به یه شکلی، در جنبه های مختلف زندگی هر کسی باشد. برای مثال ممکن است کسی احساس ترس از ماندگاری یک عشق پایدار را دارد، یا کسی که احساس ترس از مسخره شدن بخاطر چاق بودن ، زشت بودن یا خجالتی بودن رو داشته باشه ، یا یه نفری که همیشه به خاطر ترس از آشنایی با افراد جدید و عدم اعتماد به نفس برای روبه روشدن با آن ها در خانه می ماند، یا، بدتر از اون، آدمی که همیشه از این می ترسد که مبادا از شغلش اخراج شود…

 

تولید و پخش در رادیو بدن 

منبع مدیریت استراتژیک بدن

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا