معرفی کتابمهارت های ارتباطی

قدرت هوش گفتاری

قدرت هوش گفتاری

قدرت هوش گفتاری _ نویسنده در این کتاب دَه راه را برای رسیدن به نبوغ گفتاری معرفی و نحوه کاربردی کردن هر یک را شرح می‌دهد. وی سعی دارد با معرفی این دَه راه، مخاطبان را با «تاریخ هوش گفتاری»؛ «تمام تکنیک‌های مخفی افراد دارای هوش گفتاری بالا»؛ «یک منبع عظیم از ریشه‌ها، پیشوندها و پسوندهای واژگان»؛ «چگونگی افزایش قدرت مغز برای انجام دادن عملیات صحبت کردن»؛ «چگونگی بهبود یافتن زبان بدن»؛ «چگونگی استفاده از مهارت‌های انسانی»؛ «چگونگی ایجاد ارتباط موفق» و «چگونگی افزایش ضریب هوشی، به ویژه هوش گفتاری» آشنا کند. وی در این مسیر، معماهایی را مطرح کرده و در پایان کتاب به آنها پاسخ داده است.


نویسنده کتاب قدرت هوش گفتاری

نویسنده در این کتاب دَه راه را برای رسیدن به نبوغ گفتاری معرفی و نحوه کاربردی کردن هر یک را شرح می‌دهد. وی سعی دارد با معرفی این دَه راه، مخاطبان را با:

«تاریخ هوش گفتاری»؛

«تمام تکنیک‌های مخفی افراد دارای هوش گفتاری بالا»؛

«یک منبع عظیم از ریشه‌ها، پیشوندها و پسوندهای واژگان»؛

«چگونگی افزایش قدرت مغز برای انجام دادن عملیات صحبت کردن»؛

«چگونگی بهبود یافتن زبان بدن»؛ «چگونگی استفاده از مهارت‌های انسانی»؛

«چگونگی ایجاد ارتباط موفق»

و «چگونگی افزایش ضریب هوشی، به ویژه هوش گفتاری» آشنا کند.

وی در این مسیر، معماهایی را مطرح کرده و در پایان کتاب به آنها پاسخ داده است.

 


کتاب قدرت هوش گفتاری

نویسنده در این کتاب دَه راه را برای رسیدن به نبوغ گفتاری معرفی و نحوه کاربردی کردن هر یک را شرح می‌دهد. وی سعی دارد با معرفی این دَه راه، مخاطبان را با «تاریخ هوش گفتاری»؛ «تمام تکنیک‌های مخفی افراد دارای هوش گفتاری بالا»؛ «یک منبع عظیم از ریشه‌ها، پیشوندها و پسوندهای واژگان»؛ «چگونگی افزایش قدرت مغز برای انجام دادن عملیات صحبت کردن»؛ «چگونگی بهبود یافتن زبان بدن»؛ «چگونگی استفاده از مهارت‌های انسانی»؛ «چگونگی ایجاد ارتباط موفق» و «چگونگی افزایش ضریب هوشی، به ویژه هوش گفتاری» آشنا کند. وی در این مسیر، معماهایی را مطرح کرده و در پایان کتاب به آنها پاسخ داده است.

 

نویسنده: تونی بازان
ترجمه: مرتضی احمدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا