خودشناسیمعرفی کتاب

کتاب ندای درون

کتاب ندای درون

کتاب ندای درون

قدرت الهم بخشی

اثر وین دایر

ترجمه: مژگان بویر احمدی

انتشلرات: واشقان

 

کتاب “ندای درون” وین دایر را بخوانید. حرفی باقی نمی گذارد!

 واقعا هر اتفاقی در زمان خودش به وقوع می رسد. بیش از یکسالست که این کتاب با مقدمه ی شگرف خوانده شده اش و با پیشنهاد به دوستان و همکاران برای خرید آن، در کتابخانه بود تا این که چند روز پیش شروع به خواندنش کردم و خدا می داند که اگر همین چند صفحه را نخوانده بودم عکس العمل ام در شنیدن خبر سخت و عجیب امروز چگونه می توانست باشد!

باور نمی کنید که وین دایر این کتاب را ناخودآگاهی و در نیمه شب نوشته و باور نمی کنید که همین حالا برای کمک گرفتن با چشم بسته صفحه ای را باز کردم و این جملات آمد:

   اکنون این سوال مطرح می شودآیا می توانیم به معنویت بپیوندیم و در تعیین عقیده ها، حادثه ها و رویدادهایی که در زندگی مابوقوع می پیوندد یا در انتخاب انسانهایی که در مسیر زندگی ما قرار می گیرند نقش مهم و سرنوشت سازی داشته باشیم؟ پاسخ این سوال بله ی قاطعانه و پرطنین است…جمله پاتانجلی را به خاطر بیاورید ” وقتی الهام می گیرید…استعدادها توانایی ها و نیروهای خفته ی وجودتان بیدار می شود. ایمان و اعتقاد در این بخش اهمیت بسیاری دارد.

کتاب ندای درون

ما باید به جهانی اعتقاد داشته باشیم که نیرویی هوشمند آن را آفریده و هدایتش می کند. این نیروی هوشمند بسیار برتر از نفس(ایگو) ما انسان ها به شمار می آید. در چنین جهانی هیچ رویدادی به صورت تصادفی به وقوع نمی پیوندد. وقتی زمان متجلی شدن عقیده ای فرارسیده است نمی توان آن را متوقف کرد اما می توانیم با متعالی کردن ارتعاش انرژی خود و هماهنگ کردن آن با ارتعاش انرژی سرچشمه آفرینش، زمان متجلی شدن عقیده را تعیین کنیم…

                                            صفحه ۱۷۱-۱۷۲ از ترجمه سیما فرجی

کتاب ندای درون
کتاب ندای درون

بله هیچ رویدادی تصادفی نیست چه باز کردن کتاب و آمدن این جملات و چه خواندن این مطلب توسط شما و چه حتی وجود ما. مهم گرفتن درس و توجه به نشانه هاست برای انجام رسالتی به نام زندگی هر کدام از ما!

منبع:

http://www.iketab.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا