معرفی کتاب

کتاب قدرت فیض

کتاب قدرت فیض

کتاب قدرت فیض نوشته جوئل اوستین Joel Scott Osteen و ترجمه فریبا جعفری نمینی است که انتشارات نسل نواندیش آن را به چاپ رسانده است. همان طور که می دانید، خطابه‌های تلویزیونی جوئل اوستین توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود.
او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار «کشیش خنده رو» می‌شناسند. اوستین در سایتش، خود را متعهد به کمک به مردم در تمام حوزه‌های زندگی که عشق بدون قید و شرط و امید بی پایان برای رابطه شخصی با عیسی مسیح کرده‌است.

او در قسمت دیگری در معرفی خودش اظهار داشته که: ما این امید را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم با ارائه نیازهای اساسی غذا، لباس و وسایل پزشکی به کسانی که نیاز دارند. ما از تلویزیون، اینترنت، پادکست‌ها و دیگر فناوری‌های جدید استفاده می‌کنیم تا به دیگران با خبر خوب انجیل برسیم.


پشت جلد کتاب قدرت فیض

آینده‌ای که خدا می‌تواند برای شما رقم‌بزند، چیزی است که شما نمی‌توانید به تنهایی به دست آورید، موقعیت‌هایی وجود دارد که او پیشاپیش می تواند برای شما آماده کند؛ موقعیت‌هایی که خودتان نمی‌توانید به آن‌ها برسید.

موانعی وجود خواهد داشت که بسیار‌ بزرگ‌تر به نظر می رسند، رویاهایی که غیر ممکن دیده می‌شوند، چیزهایی که رسیدن به آن‌ها، بدون کمک محال خواهد بود و خبر خوب این است که خدا در درون شما موهبتی قرار داده است که می‌تواند همه در‌ها را به روی شما باز کند؛ درهایی که شما بدون توجه به این فیض خداوند در درونتان، قادر به باز کردن آن‌ها نخواهید بود، موهبتی که شما را از دیگران متمایز می‌کند و باعث می‌شود در جمع بدرخشید این موهبت،((فیض)) نام دارد و فیض خدا در درون شما موجب می‌شود تا موفقیت ‌های خوبی برایتان پیش آید.

فیض، شما را از فرش به عرش می‌رساند. فیض به شما امتیازی خواهد بخشید که دیگران فاقد آن هستند؛ امتیازی که سزاوار آن نیستید. با کشف فیض در درونتان، با اینکه در خط افراد سرآمد نبوده‌اید، به شما ترفیع داده می‌شود. با کشف فیض در درونتان، ممکن است روی کاغذ، امکان اینکه بتوانید وام دریافت کنید وجود نداشته باشد، اماشما آن وام را دریافت خواهید کرد. با کشف فیض در درونتان، شخصی که به‌شدت مخالف شماست، به دلایلی نامعلوم نظرش را تغییر می‌دهد، موافقتان خواهد شد و حتی از شما پشتیبانی خواهد کرد. این ها تصادفی نیستند. همه این‌ها بر اثر فیض خداست.


بخش هایی از کتاب قدرت فیض

به یاد داشته باشید کسی از شما در این جهان محافظت می کند که همه چیز در این جهان در کنترل اوست. هر هدیه خوبی که در این دنیا به دستتان می رسد، از طرف خدا به شما رسیده است. ممکن است این هدیه خوب را از دست مردم بگیرید. اما این خداست که آن را برای شما فراهم کرده است.

مردم را از جایگاه خداوندی پایین بکشید. به خاطر بسپارید، مردم سرچشمه نعمت های نیستند. خدا سرچشمه نعمت هایی است که به آن ها نیاز دارید. ممکن است رسیدن به رویاهایتان در زندگی عادی، اصلا طبیعی به نظر نرسد. اما مهم نیست، زیرا خدای شما، خدای مافوق طبیعی است. او می تواند درهایی را برای شما باز کند، که هیچ کس نمی تواند آن درها را ببندد. او شما را به جایی می برد که به تنهایی نمی توانستید بروید. کتاب قدرت فیض


بیوگرافی جول اوستین

جول اوستین واعظ و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در 5 مارس 1963 به دنیا آمده است. این کلیسا یکی از بزرگترین کلیساهای شهر هیوستن تگزاس آمریکاست. جول اوستین نویسنده هفت کتاب پرفروش نیویورک تایمز است و مردم دنیا او را بیشتر با نام «کشیش خنده رو» می شناسند.
موعظه های تلویزیونی او در ماه بیشتر از 20 میلیون بیننده دارد.
جول اوستین می گوید: ما امید را با دیگران به اشتراک می گذاریم. ما از طریق تلویزیون، اینترنت، پادکست ها و دیگر ابزار ارتباط جمعی با مردم ارتباط برقرار می کنیم و به آن ها انرژی مثبت می دهیم.

پدر جول اوستین یک کشیش بود، و همیشه او را تشویق می کرد که در کلیسا صحبت کند اما او علاقه ای نداشت. در سال 1999پس از فوت پدرش ، او ادامه دهنده راه وی شد و به جای او کشیش ارشد کلیسای لیک وود شد.
سخنرانی های جول اوستین با تکنیک های فن بیان و جذابیت به خصوصی همراه است، طوری که وقتی پای صحبت هایش می نشینید گذشت زمان را حس نکرده و مشکلات زندگی را همچون دانه ای ارزن کوچک و ناچیز می بینید. کتاب قدرت فیض

جول اوستین و زندگی خانوادگی

جول اوستین در سن 24 سالگی با ویکتوریا اوستین ازدواج کرد. ویکتوریا نیز کشیش است و همراه با جول اوستین در کلیسا سخنرانی می کند. حاصل ازدواج آن ها دو فرزند پسر و دختر به نام های جاناتان و الکساندرا می باشد.
بیشتر سخنرانی های جول اوستین در زمینه روانشناسی و موفقیت فردی می باشد و به هیچ عنوان صرفاً در راستای مسیحیت سخن نمی گوید و شباهت های زیادی به کتاب آسمانی ما دارد به طوری که پس از شنیدن حرف های او احساس خوبی پیدا می کنید و قدرت زیادی در درونتان حس می کنید. کتاب قدرت فیض

او در سخنانش سعی می کند:

1- افراد را بیشتر با خدا آشنا کند
2- باورهای مثبت را تقویت کند
3- باورهای جدیدی در شنونده ایجاد کند و ایمانشان را قوی تر نماید
4- طرز برخورد افراد را با مسائل و روزمرگی های زندگی و مشکلات تغییر دهد


جول اوستین کتاب های زیادی نوشته است که تنها چند مورد از آنها در ایران ترجمه و به چاپ رسیده اند:

هر روز پنجشبه است
آرامش در پرتو ایمان
انسان بهتر
قدرت من هستم
دنیای درون
غلبه بر خستگی
نسخه بهتر خودت
بهتر فکر کنید بهتر زندگی کنید
مولتی ویتامین روح
رستگاری در تاریکی

کتاب قدرت فیض


داستانی جالب و شنیدنی در مورد جول اوستین از زبان دارن هاردی

دارن هاردی یکی از سخنرانان بزرگ موفقیت و نویسنده کتاب های انگیزشی در زمینه کسب و کار است. او در کتاب دیوانگان ثروت ساز، داستان زیبایی در مورد جول اوستین می گوید:
در منزل جول اوستین مهمان بودم و قصد داشتم مهم ترین سوال ذهنی ام را از او بپرسم. سوال این بود: چه عاملی باعث موفقیت تو در رهبری شرکت و کسب و کارت در کلیسا شد؟

جواب او مرا به کلی متحول کرد:

ابتدا همه کارهای کلیسا را خودم انجام می دادم، مراسم ازدواج ، غسل تعمید، ترحیم، بروشورهای تبلیغاتی را ویرایش می کردم و به طور کلی به تنهایی به تمام کارها رسیدگی می کردم.
اما به جایی رسیدم که احساس کردم شرکت کارش به رکود کشیده شده است.
تصمیم گرفتم تغییر رویه دهم و فقط به موضوع اصلی بپردازم که سخنرانی های تلویزیونی روز یکشنبه بود که در تمام دنیا به نمایش گذاشته می شد.

این برنامه واقعی جول اوستین است:

چهارشنبه ها تمام وقت در مورد سخنرانی و موضوع آن فکر می کند
پنج شنبه ها متن سخنرانی اش را روی کاغذ می آورد
جمعه کل روز را به حفظ متن سخنرانی می گذراند
شنبه متن سخنرانی را برای جمعی خصوصی در کلیسا می خواند
یکشنبه اجرای برنامه کشیش تلویزیونی
دوشنبه بیخیال کار می شود
سه شنبه روزی است که مختص رسانه هاست. کتاب قدرت فیض


رازهای موفقیت جول اوستین

راز اول: اتفاقات مثبت را به زندگی خود دعوت کنید

هر چیز و کسی که وارد زندگی ما می شود یا در آینده با آن ها برخورد می کنیم ناشی از کلام و باور امروز ماست. پس چرا با افکار مثبت، اتفاقات مثبت را وارد زندگی خود نکنیم؟!

راز دوم: هیچوقت تسلیم نشوید

هر زمان که کاری را شروع کردید و به سوی موفقیت پیش رفتید، نباید دست از تلاش بردارید و حتی پس از رسیدن به موفقیت هم باید به تلاش خود ادامه دهید و هر زمان به مانعی برخوردید ، با تلاش بیشتر از آن گذر کنید و تسلیم نشوید. نگذارید رویاهایتان از همان ابتدا و با دیدن اولین مانع از بین بروند.

راز سوم: وسوسه نشوید و قوی باشید

ممکن است وسوسه به سراغ هر کسی بیاید. اگر دچار وسوسه شوید و دیگر تحمل سختی را نداشته باشید، تلاش تان نتیجه نمی دهد و ناگزیرید که تسلیم شکست شوید.
باید هر روز نیت های قلبی خود را مرور کنید و از خود بپرسید که آیا در مسیر درستی قرار دارید یا نه؟ باید هر روز بدانید در کجای مسیر قرار گرفته اید تا از مسیر درست منحرف نشوید.

سخنرانی های این کشیش خنده رو که با طنز و جذابیت خاصی برخوردار است بسیاری از افراد را در سراسر دنیا جذب خود کرده است و با شنیدن صحبت هایش احساس خوبی را در خود تجربه می کنند و با نگاهی نو با زندگی و مسائل آن روبرو می شوند. کتاب قدرت فیض


برخی از سخنرانی های زیبای جول اوستین

1- خداوند بدون اینکه قدرت انجام کاری را به شما بدهد، هیچوقت از شما نمی خواهد آن کار را انجام دهید.

2- وقتی صدایی درون تان به شما می گوید که فلان کار را انجام دهید و شما انجام می دهید، در واقع دارید بذری شگفت انگیز می کارید که به این معناست که قرار است محصولی شگفت انگیز نیز برداشت کنید.

3- اگر کسی پشت سر شما حرف می زند، نیازی نیست کاری انجام دهید، کافی است او را نادیده بگیرید و خود را به خدا بسپارید و همواره به جلو حرکت کنید.

4- برخی افراد عمداً کارهایی می کنند تا شما را خشمگین کنند، اگر شما طمع کنید و تسلیم شوید در واقع به آن ها اجازه داده اید تا شما را کنترل کنند.

5- وقتی مشکلی دارید و با کمک خدا موفق به حل آن می شوید، باید یک کار مهم انجام دهید، آن هم این که باید به افرادی که با همان مشکل شما مواجه شده اند کمک کنید تا آن را حل کنند. کتاب قدرت فیض


مشخصات کتاب قدرت فیض

عنوان : قدرت فیض
مولف : جوئل اوستين
مترجم : فريبا جعفری نمينی
ناشر : نسل نوانديش
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1399
تعداد صفحات : 280
قطع : رقعی
نوع جلد : شميز
شابک : 9786222201487

گردآوری مدیریت استراتژیک بدن

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا