معرفی کتاب

کتاب راه مرد برتر

کتاب راه مرد برتر

کتاب راه مرد برتر The Way of the Superior Man ؛ نوشته دیوید دیدا David Deida به بررسی مهم ترین مسائل زندگی مردان، حرفه، خانواده و روابط نزدیک با عشق شان می پردازد تا راهنمایی عملی برای زندگی یک مرد، اعتبار و آزادی او را ارائه دهد.

از زمان اولین انتشار این کتاب چیزهای زیادی در دنیا تغییر کرده، ولی چالش های پیش روی مردان، در زمینه های شغلی، زنان و نیاز جنسی، هنوز پابرجاست. دوید دیدا در این کتاب به خوبی و سادگی توضیح می ده که جامعه امروز چطور با گرایش به ایده ال ها، فرصت سوزی می کنه و حسرت می خوره. در ادامه راه حل های ساده ای ارائه می کنه تا علاوه بر لذت بردن از روزمرگی ها، در مسیر بهبود و توسعه فردی قرار بگیریم.

برای به دست آوردن زندگی پر از عشق و رضایت، از مشاور، متخصص بین المللی و نویسنده کتاب پرفروش راه یک مرد برتر کمک بگیرید تا در مسائل مختلف، هر آنچه که در زندگی تان برای تان اهمیت دارد، به مردی برتر تبدیل شوید.

فیلم کتاب راه مرد برتر

یادم میاد که با فقر بزرگ شدم، هیچ فرصت و موقعیتی در اختیار نداشتم. من توی کشوری که دوره بازسازی پس از فرو پاشی شوروی رو میگذروند زندگی میکردم و هیچ رونق و بهبودی توش دیده نمیشد و توی عالم بچگی خودم براش راه حل پیدا میکردم. گفتم میدونی چیه ؟ من الان نمیتونم همه ی کارهایی که میخوام رو انجام بدم اما وقتی اوضاع بهتر بشه همه چی رو شروع میکنم پس وایمیسم تا اون زمان فرا برسه و همینجوری هفده سال اول زندگیمو گذروندم….

درباره نویسنده کتاب راه مرد برتر

دیوید دیدا ، نویسنده پرفروش ، به عنوان یکی از معلمان بصیرت و تحریک آمیز زمانه ما ، مورد تأیید قرار گرفته و همچنان انقلابی در شیوه رشد زن و مرد از نظر معنوی و جنسی ادامه می دهد. ده کتاب او در بیش از بیست و پنج زبان در سراسر جهان منتشر شده و در دوره های دانشگاه ، کلیسا و مرکز معنوی خواندن لازم است. کارگاه های وی در زمینه یک معنویت کاملاً عملی به عنوان یکی از اصلی ترین و معتبرترین مشارکت ها در زمینه خودسازی که هم اکنون در دسترس است ، مورد ستایش قرار گرفته است.

Deida در فهرست معنوی 100 واتکینز ریویو گنجانده شده است ، و تأثیرگذارترین افراد روحانی در جهان است. وی عضو موسس انتگرال انتگرال است و به تدریس و تحقیق در دانشکده پزشکی دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو ، دانشگاه کالیفرنیا-سانتا کروز ، دانشگاه ایالتی سن خوزه ، موسسه لکسینگتون در بوستون و اکول پلی تکنیک در پاریس ، فرانسه. برخی از کتاب های وی شامل Blue Truth ، Manual Sex Manual و نسخه بیستمین سالگرد پرفروش بین المللی ، The Way of the Super Man است.


توصیه های دیگران درباره کتاب راه مرد برتر

وی گفت: ” کتاب راه مرد برتر برای پیشبرد هدف واقعی خود و اینکه کاملاً مردانه باشد ، پیش روی همه مردان یک چالش را ایجاد می کند. این شما را در سفر خود به روشی موفق و روحی کامل از زندگی راهنمایی می کند. با این کتاب در صفحه خود بشقاب بروید.”

– تونی رابینز ، نویسنده Awaken the Giant Within و Power Unlimited

“دیوید دیدا باید بیشترین توپ را در معنویت معاصر داشته باشد.”

– ویجی رانا ، واتکینز ذهن روح

“من به عنوان یک زن، هرگز چنین احساسی را درک و تصدیق نکرده ام.”

arcMarci Shimoff ، مربی سوپ مرغ برای روح زن

“باز بودن ، عشق! دیوید دیدا چه زبانی پر جنب و جوش و غیرعادی پیدا می کند! ”

– کولمن بارکس ، نویسنده کتاب ضروری مولوی

وی گفت: “هر چند وقت یک بار شخصی می آید که کارش کاملاً مشخص باشد. به نظر می رسد ایده های آنها به برخی از سؤالات جمعی در فرهنگ پاسخ می دهد. کتاب ها و سمینارهای آنها تبدیل به یک زلزله زیرزمینی می شوند و طی یک دوره زمانی ، ایده های آنها بخشی از زبان های فرهنگی ما می شوند. دیوید دییدا چنین شخصی است. در زمانی نه چندان دور از هم اکنون ، ایده های او مانند آتش سوزی پخش می شود. ”

– ماریان ویلیامسون ، نویسنده کتاب” بازگشت به عشق “

سرانجام ، راهنمایی برای نر بدون اختراع. این کتاب عده ای را اذیت و عصبانی می کند ، دیگران را الهام بخش و آزمایش می کند ، اما تقریبا همه را به چالش می کشد. کتابهای معدودی هستند که در مورد معنویت قوی در معنویت قوی بحث می کنند. آن را دوست داشته یا آن را بدبخت کن ، این فریاد از قلب یک منظر از مرد ابدی است. ”

– کن ویلبر ، نویسنده کتاب جنسی ، اکولوژی ، معنویت. بدون مرز؛ و گریس و گریت

“مقولات کمی وجود دارد که من از اصالت اصلی مانند دیوید دیدا می دانم. برای آموزه های او هیچ کبوتر وجود ندارد. او پل ارتباطی بین شرق و غرب ، بین سنت های خرد باستان و مدرن است. دیوید در سنت پویا و شفاهی معلمان معنوی ماوریک است که مانند نوازندگان جاز آزاد می توانند به طور مستقیم بر واقعیت ، خارج از اشکال تأسیس شده ، تند بزنند. سخنان من را علامت گذاری کنید: در آینده ای که امیدوارم خیلی دور نباشد ، دارما غربی اصلی دیوید دییدا به عنوان یکی از عالی ترین و در دسترس ترین بیان های ماهیت تمرینی معنوی که امروزه آزادانه ارائه می شود ، معروف خواهد شد. »

– لامه سوریا داس ، نویسنده کتاب Awakening the Buddha Within

کار دیوید دییدا عمیق دوست داشتن اوضاع انسانی و درک معنویت بیکران آن را که به ندرت حتی در یک نگاه عجیب و غریب دیده ام ، آشکار می کند. پیدا کردن کلماتی که بتوانم از این هدیه منحصر به فرد ابراز قدردانی و تحسین کنم ، برایم سخت است. ”

– جنی وید ، دکترا ، نویسنده Changes of Mind

“دیوید دییدا معنویت را از ابرها به پایین می آورد و به بدن ما در آن تعلق می گیرد. رویکرد غیر مزخرف او برای تصحیح حساسیت های معنوی ما به عنوان یک مداخله خوش آمدید برای عصر جدید و گرایش های محافظه کارانه در معنویت معاصر است. Deida به ما کمک می کند تا در دنیایی واقع شویم که واقعیت آن کالایی به ندرت باشد. REAL دریافت کنیم. ”

“من احساس می کنم که Deida در نوشتن خود به سطح جدیدی از نبوغ شاعرانه رسیده است ، و درک او از روانشناسی زنانه مرا متحیر می کند.”

– میراندا شاو ، دکترا ، نویسنده کتاب روشنگری پرشور: زنان در بودیسم تانتریک

” کتاب راه مرد برتر یک کتاب جسورانه ، چالش برانگیز و بسیار درک کننده است. مردانگی بالای این صفحات از نظر جنسی قوی و از نظر معنوی روشن است. . . Deida مردان و مردان را به چالش می کشد تا در لبه های خود زندگی کنند ، در جستجوی عمیق ترین حقایق و بزرگترین هدف خود ، به صورت غیرقابل پیش بینی بروند. او بدون ضربات و سوراخ ها را دور می کند. ”

APNAPRA نقد و بررسی

“با صداقت غیرمعمول و بینش بی نظیر به عمیق ترین آرزوهای قلب مردان ، Deida به چالش برانگیزترین و مهم ترین مسائل در زندگی مردان می پردازد. پوشش همه چیز از کار و شغل ، برخورد با رابطه جنسی ، زن و عشق ، برای یافتن هدف در دنیای مکانی و مکانیکی که به طور فزاینده ای صورت می گیرد ، The Way of the Super Man (مرد برتر) نشان می دهد که چگونه یک مرد می تواند زندگی خود را تحقق بخشیده و بدون سازش با آرامش در زندگی حقیقت موجودیت او ، کشف عمیق ترین دید او ، و هدایای خود را بدون اینکه چیزی پس بکشد. آنچه ظهور می کند ، نگاه کاملاً انقلابی به معنای مرد بودن در دنیای امروز و همچنین یک کتاب راهنمای شگفت آور و عملی برای زندگی یک زندگی مردانه از یکپارچگی ، اصالت و آزادی است. ”

― بررسی کتاب Midwest Book ، انتخاب داوری

کتاب راه مرد برتر

منبع مدیریت استراتژیک بدن

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا