مقاله

نامه ی خداحافظی به خود چاق تان

نامه خداحافظی به خود چاق تان
نامه خداحافظی به خود چاق تان

نامه ایی به خود  چاقتان بنویسید

نامه ایی به خود  چاقتان بنویسید نامه ایی با مهر و امضا…!!  قبل از اینکه به سایز یا وزن دلخواه برسید، نامه ایی خداحافظی برای خود چاق تان بنویسید. شاید باور نکنید که این نامه چه تاثیر زیادی روی شما خواهد گذاشت و این خداحافظی چقدر سخت است؛ اما نوشتن این نامه به شما کمک می کند تا ذهن و افکار خود را با اهدافتان هماهنگ کنید. ابتدای نامه اسمتان را بنویسید و بعد به خود چاقتان به طور رسمی اعلام کنید که دیگر کاری با او ندارید و رابطه شما برای همیشه تمام شده است. بنویسید قصد دارید زندگی جدیدی با خود جدیدتان آغار کنید.

آماده اید؟ پس بیایید شروع کنیم. 15 تا 30 دقیه وقت تان را آزاد بگذارید. ورق و خودکار آماده کنید و نامه را بنویسید. همانطور که گفتیم ابتدا با اسمتان آغاز کنید. برای مثال بنویسید: ” سوسن عزیز ” … سپس برایش بنویسید از همه کارهایی که برایتان انجام داده است متشکرید. از همه زحماتی که برایتان کشیده است تشکر کنید و از همه درس هایی که در طول این راه، به شما آموخته است قدرانی کنید. به او بگویید دیگر برای حفاظت و سلامت به لایه های چربی نیازی ندارید و راه ای دیگری برای تامین امنیت خود پیدا کرده اید. سپس برای همیشه با او وداع کنید و بگذارید خود چاقتان برود.

نامه را با صدای بلند بخوانید و اگر دوست دارید برای خداحافظی، مراسمی رسمی نیز تدارک ببنید. برای مثال شمع روشن کنید یا موزیک بگذارید.در نهایت، خود چاقتان را برای همیشه ترک کنید و به خود جدید تان خوش آمد بگویید. نامه خداحافظی شما با خود چاقتان تا جایی که امکان دارد خصوصی باشد. در ذیل نمونه ایی برایتان آورده ایم تا در نوشتن نامه به شما کمک کند:

نامه خداحافظی به خود چاق تان
نامه خداحافظی به خود چاق تان

خود چاق عزیزم

سلام، ممکن است باور این موضوع برایت سخت باشد، اما بالاخره زمان آن رسیده که برای همیشه از همدیگر جدا شویم. ما سال ها در سختی ها و شادی ها و روزهای خوب و بد با هم بودیم. اما دیگر همه چیز بین ما تمام شد. من دیگر قصد ندارم چاق شوم و می دانم دیگر نمی توانیم همدیگر را ببینیم. تو چیزهای زیادی درباره زندگی و درباره خودم به من آموختی. اکنون من می دانم چطور بدون تو غذا بخورم و زندگی کنم. البته فراموش نکردم که تو برایم دردها و ناراحتی های زیادی بوجود آوردی. بخاطر تو من هیچ وقت خوشحال نبودم. هیچ لباسی اندازه ام نبود. تو، خرید کردن را برایم آزاردهنده و طاقت فرسا کرده بودی. تو کاری کردی که غذاها در نظر من جذاب جلوه کنند و من نمی توانستم در برابر آنها مقاومت کنم. تو کاری کردی کردی که من گریه کنم! تو حتی سلامتی ام را بخطر انداختی. دیگر خسته شده ام.نمی توانم به این رابطه ادامه بدهم.

همه چیز تمام شد. من دیگر هرگز آدم چاقی نخواهم ( تکرار می کنم نخواهم ) بود. حالا خیلی خوشحال ترم. احساس بهتری دارم. خوش اندام تر بنظر می رسم و از همه مهمتر سالم ترم. تصمیم دارم فراموش کنم که روزی تو را می شناختم. و حالا به همه زبان ها از تو خداحافظی می کنم. خداحافظ – گودبای – سایونارا – آدییوس …

نامه خداحافظی به خود چاق تان
نامه خداحافظی به خود چاق تان

نامه خداحافظی شما می تواند همه مشکلات خاصی را که می خواهید با آن خداحافظی کنید پوشش دهد. شما می توانید رنج هایی که بطور شخصی تجربه کرده اید، مورد به مورد ذکر کنید. می توانید همه محرومیت ها و مشکلاتی را بنویسید که بخاطر وزن کم کردن کشیده اید. و در نهایت توصیه می کنیم از برای همیشه رها کردن خود چاقتان، و از احساس خوبی که الان بوجود آمد لذت ببرید. شاد و سلامت باشید.

 

 

نویسنده: علیرضا آزاد

مشاور ارشد استراتژیک مدیریت بدن آگاهی

 منبع:

http://www.amazon.com/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا